Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Band z jugo muziko

Odgovori Odgovori Stran  12>
Avtor
Picko View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Picko Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Band z jugo muziko
    Poslano: 12 Januar 2006 ob 19:36
Sem prebrskala ves forum pa nisem najdla nič pametnega. Iščem dober band, ki zna vse slovenske, dalmatinske, srbske narodne, ameriške,... Pogoj je da niso kakšni govedarji v nobenem smislu torej ne preveč narodno slovenski ali srbski ampak da bi bili pač taki zafrkanti.
Prosim čimveč informacij.

Hvala
Nazaj na vrh
joco View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj joco Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 13 Januar 2006 ob 00:49

bila sva svata na eni ohceti na šmarjetni gori nad kranjem kjer je bila  mešana družba  pol slovenske in pol iz bivše juge.žurka je bila fenomenalna kajti prilagodili so se celi družbi.imena benda se res ne spomnim,zato ti svetujem da se obrneš na gostince.upam da bom lahko še enkrat na taki žurki .

joco

joco
Nazaj na vrh
mela View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mela Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Januar 2006 ob 10:35

Joco,

zanima me ali že imaš kako informacijo o bendu na Šmarjetni gori?

Tudi jaz bi potrebovala en bend, ki zna špilat, kar je že PICKO iskala.

Ce ima kdo kako informacijo o Ujdi brothers band, ni bila zalo hvalažena.

Pozdravcek vsem!

Nazaj na vrh
vancka View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vancka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 26 November 2006 ob 11:01
pozdravljene,sem nova na forumu,ceprav ga že nekaj casa spremljam.zopet odpiram temo band z jugo muziko, ker potrebujem enega za svojo poroko.jaz sem slovenka,on bosanec, tako da samo slovenska muzika ne pride v poštev, saj bi bili njegovi sorodniki iz bosne najbrž malo razocarani, ce ne bi mogli zraven malo zapeti in kakšno kolce odigrati.:-)
ce ima kdo kakšne izkušnje(je imel ali bil na poroki kjer so imeli mešano muziko)PROSIM ZA POMOC.

Cavci!

Nazaj na vrh
nuša View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nuša Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Januar 2008 ob 20:06
Živjo, Vancka!

Do danes si verjetno že srecno porocena, pa me zanima kateri band si potem imela, ker rabim podoben band kot si ga iskala. Seveda napiši tudi, ce ga priporocaš.

Hvala!
Nazaj na vrh
vancka View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vancka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 16 Januar 2008 ob 15:45
oj nuša, midva nisva imela srece, tko da sva potem pristala z dvema bendoma.je bilo malo dražje, ampak se je splacalo, so bili vsi ful zadovoljni in še danes se govori o najini poroki.
Vsaka pot je v dvoje lepša.

Nazaj na vrh
ali72 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ali72 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 20 Januar 2008 ob 22:48
Pozdravljeni,

ce želite band, ki igra veliko dalmatinske glasbe (Grašo, Oliver...),
nekaj srbske (djurdjevdan, Mile Kitic, Ceca...)
in veliko Ameriške (disco 80's, Sinatra, Elvis...),
mi pišite ZS.

Hvala in lep pozdrav.
Nazaj na vrh
mm0202 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mm0202 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Februar 2008 ob 16:36
Ali 72,

prejšnji teden sem ti poslala zasebno sporocilo, pa ne duha ne sluha o odgovoru. Lepo prosim, da me kontaktiraš, ker potrebujem band, ki igra tudi jugo muziko.

Hvala in lp
Nazaj na vrh
bodoca View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bodoca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 Februar 2008 ob 22:35

MM0202, midva bova imela Halgato band, njihov repertoar obsega tudi veliko jugo glasbe, saj sem tudi sama iskala tak bend.Poglej si njihovo spletno stran. so pa zelo zasedeni,....

Nazaj na vrh
mojca&a View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mojca&a Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 Februar 2008 ob 23:39
živijo

ta bend ,ki igra veckrat je meni zelo poznan saj sem pomagala na šmarjetni kar nekaj casa
in so tudi meni kul, saj naredijo res žur.skupina je iz Kranja vsaj mislim da je, imenujejo se pa KALIPSO.
mojca
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  12>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.