Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Cena cvetja?

Odgovori Odgovori Stran  123 7>
Avtor
Urša* View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Urša* Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Cena cvetja?
    Poslano: 02 Oktober 2006 ob 21:46
Koliko pride cca. cena za celotno cvetje- šopek, avto, namizna dekoracija, naprsni šopki... Sam tolk okvirno?

Hvala in lepe priprave
Urša

Nazaj na vrh
katarinca View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj katarinca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 Oktober 2006 ob 21:52
To je pa toook odvisno!!
Ce vzames sezonsko cvetje te pride ceneje kot recimo kale in vrtnice...
Loh je od cca 50.000 pa do 500.000, pa loh se drazje ce se full preseravas! Odvisno kaj vse si zamislis, ce mas se dekoracijo cerkve, gostisca, kake kocije, gradu...
Nazaj na vrh
TIANA View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TIANA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 Oktober 2006 ob 22:05
Katarinca - in katero je sezonsko cvetje pozimi?Cena vrtnic se na primer skozi vse leto ne spreminja in pi meni je cena porocnega šopka - seveda odvisno od cvetja - enaka skozi celo leto.In tako je verjetno tudi v drugih cvetlicarnah.Zato na pamet ne dajemo ponudb.
Bodite v rož'cah!
Nazaj na vrh
Danaja View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danaja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 Oktober 2006 ob 08:48
Kakorkoli obrneš, ce želiš imeti dosti cvetlicne dekoracije, tam 60.000-80.000 sigurno pride pa ce je sezonsko cvetje al pa ne nima veze. Jaz sem dala malo cez 70.000 pa sem mela marjetice, ki so mnogocvetne, v ceni je bilo poleg šopkov tudi okrasitev cerkve, avto, aranžma za restavracijo in vencek za družico. Ne vem toliko pac stane, kot vsaka stvar za poroko, je treba tudi za cvetje odšteti kar nekaj denarja, tako pac je in to je jasno. Sej cvetje pa ja stane, kje pa je še delo cevtlicarke, ki ima s tem kar veliko dela in truda, ce hoce da dobro izpade. Zdej je pac odvisno od želja, kakšno vrsto cvetja in koliko oz. kako bogate aražmaje želiš imeti.Razumljivo pa je da orhideja stane vec kot marjetica.......
Nazaj na vrh
ESTERA View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ESTERA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 Oktober 2006 ob 10:10
Urša, jaz ti svetujem da se kar "orng" pozanimaš pri naši Tiani. Meni sicer ona ni delala vse dekoracije ker sem porocena  4 leta in je takrat še nisem poznala. Sem pa že fotografirala nevestico s tega foruma, šopek in vse ostalo ji je naredila naša Tiana in lahko ti 100 % potrdim, da res naredi lepo. Tudi v nedeljo sem bila zmenjena z nevesto in tudi njej bo vse uredila Tiana.
Nazaj na vrh
TIANA View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TIANA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 Oktober 2006 ob 10:23
Hvala Estera za pohvalo.Se bova obe potrudili,da narediva nevestam nepozaben dan.
Bodite v rož'cah!
Nazaj na vrh
oktoberka View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj oktoberka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 Oktober 2006 ob 10:52
cene za cvetje so tolk razlicne, da je hudo. no ne glih za cvetje, ampak bolj se razlikuje po tem kolk si katera cvetlicarka zraven "nabije" ceno.
jaz bom imela gerbare in ne bom imela tistih ogromnih aranžmajev na avtomobilih in tudi ostali aranžmaji bojo taki lepi, manjši. bila sem v vec cvetlicarnah, bom pa napisala kolk je bil najdražji predracun in kolk najcenejši.
imava: porocni šopek, šopek za metanje, avto aranžma 2 x, namizni aranžma, 50 naprsnih za svate in 3 naprsni za ženina in prici, ter aranžma v cerkvi. v vseh cvetlicarnah sem pokazala iste slikice in za isto vrsto rož sem spraševala pa je najdražja cena 59.240 sit, najcenejša pa 32.630 sit. to je skor polovico razlike.
moram pa rect da sem vse slikice in ideje pobrala od vas punce na tem forumu. hvala
I Love You, You Love Me, So Let Us Make a Family
Nazaj na vrh
oktoberka View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj oktoberka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 Oktober 2006 ob 10:57
pa še to, jaz sem pol za svate kar sama delala naprsne iz tistih "svilenih" rožic, tako da me je še cenej prišlo.
I Love You, You Love Me, So Let Us Make a Family
Nazaj na vrh
girasole View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj girasole Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 Oktober 2006 ob 15:26
SE STRINJAM O RAZLIKI V CENI GLEDE NA NAPIS IMENA NA TABLI PRED CVETLICARNO.MOJA NI IMELA TABLE PA SE MI ZDI ME JE VSEENO UPALILA;POROCNI ŠOPEK(ZELENE VRTNICE IN SONCNICE),ŠOPEK ZA METANJE(ZELENE VRTNICE+soncnice),3 X NAPRSNI ŠOPKI(ZEL.VRTNICE),150 KRASNIH SONCNIC ZA CERKEV(ARANŽMAJI GRATIS-PLACALI MOJI PREKRASNI SOSEDJE),ARANŽMA ZA GOSTIŠCE(ZEL.VRTNICE+SONCNICE)+ 4X ŠOPKI ZA POKOPALIŠCE(SONC.+BELI NAGELCKI.Z VSEM SEM BILA ZELO ZADOVOLJNA
CENA 86.000,00SIT ?
TIANA?
Nazaj na vrh
katarinca View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj katarinca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 Oktober 2006 ob 22:28
Originally posted by TIANA TIANA napisal:

Zato na pamet ne dajemo ponudb.

Kakih ponudb??? Jaz sem pac odgovorila tako kot se mi je zdelo... Ne vem zakaj si me napadla?
Verjetno so soncnice cenejse od vrtnic in kdor se poroci takrat ko je sezona soncnic (in si jih izbere za dekoracijo) verjetno ceneje pride skoz...

Nisem nic hudga hotla in verjetno tudi dejstvo, da je dekoracija lahko od 50- 500 tisoc drzi.
Ce pa se mladoporocenca odlocita samo za sopek in naprsne za svate pa verjetno lahko prideta skoz ze za 12000.

Tko pac js mislim, ni pa to nikakrsno dajanje ponudb!
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 7>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.031 sekunde.