Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Cena cvetja?

Odgovori Odgovori Stran  <1 567
Avtor
TanjaJ View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TanjaJ Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 26 November 2010 ob 19:36
o, moj bog!! 1000 eur za cvetje!! resnično upam, da me bo prišlo ceneje.
Nazaj na vrh
suzy85 View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj suzy85 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 26 November 2010 ob 20:54
Jaz sem imela kar nekaj časa dogovorjeno s cvetličarko v bližini in bi me poročni šopek, rezervni šopek, 2 šopka za družički, 3 naprsni šopki, ikebana za cerkev in okrasitev za liter (za vino) prišlo okrog 250€, 300€. Uporabili bi vrtnice - rdeče in bele.
Potem pa sem za foro šla vprašat v manjšo cvetličarno v bližnjem kraju in se 14 dni pred poroko dogovorila z njo. Za poročni šopek, 2 šopka za družički, šopek za hčerko, 3 naprsne šopke in okrasitev za 2 litra sem plačala 120€, pa še domov mi je prišla najine avte okrasit z mašnami (kupila sem jih v Magicu). Šopki so bli res lepi, kljub temu da niso stali celo premoženje. Okrasitev za cerkev (2 ikebani, mašne, okašeni 4 stoli) sva še z eno nevesto naročili skupaj in plačali 120€. Poročno dvorano in dvorano za slavje so nama okrasili v hotelu. Za najem, pripravo in cvetlične aranžmaje naju je prišlo 250€. Samo cvetje je tako zneslo maksimalno 400€.

Cena cvetja je veliko odvisna od izbire cvetja in od naše kaprice, da če je tako zelo poceni, ne more biti dobro narejeno. Ampak velikokrat je še boljše kot mnogi dražji cvetličarji. Wink
Nazaj na vrh
mpritr1 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mpritr1 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 13 April 2017 ob 12:24
http://www.najemi-catering.si
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 567
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.