Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Gelirani nohti

Odgovori Odgovori Stran  123 31>
Avtor
KATJA72 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KATJA72 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Gelirani nohti
    Poslano: 28 Marec 2007 ob 00:40
Help!

Imam slabe lomljive nohte. Rada bi imela nohtke kot jih ima Nina Osenar.
Morda katera ve kje si jih dela?
Se opravicujem ker kar sem pišem, vendar sem šla v en salon dala 50eur in so mi po dveh dneh dol padl. Vse kar vem je, da je salon v domžalah. Nohte rabim v 14ih dneh,prosim ce ve katera za ta salon, da mi ga pove. Thnx!!!!
Nazaj na vrh
Summer View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Summer Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 28 Marec 2007 ob 00:50
Katja priporocala bi ti kozmeticni salon v domzalah . Moja kolegica tam dela in ti lahko povem da so nohti odlicni.
Nazaj na vrh
Joob View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Joob Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 28 Marec 2007 ob 11:18
Nina si jih dela v Estrada Studio v Domžalah.
[IMG]http://ticker.7910.org/an1cE_Z0g410010Mjg4ZHw5MDIyOTVkYXxOaWsgamUgeiBuYW1h.gif">
Nazaj na vrh
Tašika View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tašika Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 28 Marec 2007 ob 13:14
jajaj Estrada studio-Barby- tudi jaz sem imela svoje case njene nohtke-super je res,pa še mojih nimam sedaj nic unicenih ko sem si gel in vse to odstranila.
Nazaj na vrh
lindy View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lindy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 28 Marec 2007 ob 14:01
Men pa jih dela ena punca iz Mekinj in res super nardi, v torek grem drugic po enmu mescu k njej in se mi ni zlomu al pa poškodoval še noben noht!Smile
Nazaj na vrh
tajda View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tajda Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 28 Marec 2007 ob 23:55
jst sem si jih dala za poroko delat v kamniku v metropolisu in mi niso šli dol dokler mi niso moji prerasli,sem si že veckrat dala tam delat in sem ful zadovoljna,delala mi jih je pa vedno neka martinaThumbs Up pa se drugi so jih ful pohvalili in zdej se poroci ena sodelavka pa mi je rekla ce ji lahko povem kje je to da bi ona tud mela take
Nazaj na vrh
saška28 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj saška28 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 31 Marec 2007 ob 00:10
OJ A KATERA VE CE KJE V KRANJU DELAJO TO DOBRO
Tongue
POROCILA SE BOVA 12.5.2007
Nazaj na vrh
barbara.a. View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj barbara.a. Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 April 2007 ob 15:41
oj saška naz sz ti pošljem naslov in cifro od Špele ki dela noro dobre osbstojne nohte.Men jih je delala,pa sem jih mela ful dolgo,pa še noben ni mogel vrjet da so umetni,kot naravni.
Nazaj na vrh
vancka View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vancka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 April 2007 ob 16:20
barbara.a. a lahko še meni prosim pošlješ kontakt pa ceno
hvala
lp
Vsaka pot je v dvoje lepša.

Nazaj na vrh
barbara.a. View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj barbara.a. Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 April 2007 ob 17:24
že imaš vancka na zs,vse podatke.Tongue
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 31>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.