Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Gripa ali angina

Odgovori Odgovori
Avtor
dspela View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dspela Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Gripa ali angina
    Poslano: 06 Januar 2010 ob 19:02

Pozdravljeni!

Imam vrocino, glava me fejt boli še zadaj, uhe, grlo me boli,v prsih in v trebuhu me boli, na bruhanje mi gre, oci me pecejo in solzijo. Zebe mu tudi.Pa še herpes imam. Veliko mihurckov na ustnici.

Kaj bi bilo to? Gripa ali angina?

LP Špela

Nazaj na vrh
pika poka View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pika poka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Januar 2010 ob 20:27
Kaj pa ce bi rajš šla k zdravniku? Confused 

Nazaj na vrh
*Klara* View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj *Klara* Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Januar 2010 ob 21:49
Nocem te strašiti, ampak imaš simptome nove gripe (simptomi navadne gripe, vkljucno s slabostjo in siljenjem na bruhanje). Imaš tudi prebavne motnje? Vsekakor ti priporocam, da obišceš zdravnika! Pa brez panike, ker ni nic hujšega! Midva s partnerjem sva dala tole stvar že skozi, tako da brez strahuWink Vsekakor ti pa priporocam, da se greš malo pokazat k zdravniku.
Nazaj na vrh
mikalwanted View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mikalwanted Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 April 2015 ob 07:53
Podravljena Cukr! Vem da Nalgesin ni primeren za nosecnice, Lekadol pa samo v skrajnih primerih (npr. glavobol). Najbolje je, ce se kar obrneš na svojega ginekologa oz. ga kar obišceš, da ti  da nekaj napotkov za zdravo zanositev in nosecnost!
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.078 sekunde.