Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

IZBIRA ANSAMBLA

Odgovori Odgovori
Avtor
JAKA View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JAKA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: IZBIRA ANSAMBLA
    Poslano: 09 November 2005 ob 15:47

Pozdravljeni!

Kot bodoca zakonca imava tudi midva veliko vprašanj? Na osnovi "cesa  izbirate" ansambel? -glede na to, da je zelo zelo pomemben za vzdušje na poroki! Dobrodošli so predlogi!

JAKA
Nazaj na vrh
barbolinka View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj barbolinka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 November 2005 ob 15:54

Jaka dobrodošel med nami!

Jaz sem izbrala ansambel na podlagi kvalitete glasbe, da imajo dober show program (raznorazne igre), da vodijo protokol poroke, da igrajo narodno in zabavno glasbo in da poskrbijo za dobro vzdušje na poroki!

Najbolje je, da ko izbiraš ansambel, da jih pac gresta poslušat na kakšno veselico, prireditev ali pa si pridobita kakšno porocni DVD ali kaseto in jih na tak nacin vidita in poslušata.

No to je moje mnenje.

Nazaj na vrh
JAKA View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JAKA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 November 2005 ob 16:11

Pozna mogoce kdo vagabunde!

JAKA
Nazaj na vrh
kety View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kety Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2005 ob 11:45
Ansambel izbereš predvsem na to, kaj vama je všec. Seveda sama nikoli nebi izbrala ansambla, ce ga nebi prej slišala igrati. Sama sva izbrala ansambel, ki je igral na eni poroki in naju tako navdušil, da sva ga potem izbrala tudi sama.
kety
Nazaj na vrh
JAKA View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JAKA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2005 ob 15:00

KETY!

A SO REKLAME DOVOLJENE?

JAKA
Nazaj na vrh
JAKA View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JAKA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2005 ob 15:21

se opravicujem!

S tem sem mislila, ce lahko KATY izda ime njenega ansambla!

Lep pozdrav!

JAKA
Nazaj na vrh
barbolinka View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj barbolinka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2005 ob 15:29

Nazaj na vrh
kety View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kety Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 November 2005 ob 10:36
Jaka ime ansambla ti javim na PM, ce pa te zanima še kaj vec, pa kar vprašaj...
kety
Nazaj na vrh
Gal1 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gal1 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Januar 2018 ob 15:39
Pri iskanju glasbe za poroko bi med drugim preveril naslednje:
1. Koliko časa že igrate na porokah oziroma koliko ste jih do sedaj odigrali? (ne bi želel da se bend uči posla na moji poroki)
2. Preveril kakšne stile igrajo (Če me zanima predvsem rock in yugo glasba bom sam kriv za napako če sem najel profesionalne narodnjake)
3. Poslušal posnetke na Youtube (če že na internetu ne zvenijo dobro ne pričakujte, da bo na svadbi drugače)
4. Preveril ali vodijo poroko in igrice. (če to bend ne dela potrebuješ posebej najeti voditeja, pa tudi pazi da ni to kategorija benda, ki izvaja kake primitivne igrice katerih bodo veseli le pijani svatje)
5. Vprašal bi jih koliko let že obstajajo in koliko CD-jev so do sedaj izdali (to dokazuje resnost zasedbe, da slučajno ne najameš zasedbo, ki se zbere občasno rekreativno, da si poleg službe povečajo dohodek) 
6. Preveril bi ali imajo dovolj širok glasbeni program (različni svatje imajo različen glasbeni okus in morda glasba, ki ste jo imeli vi v mislih ne bo zažgala)

Še bi se dalo naštevati, upam pa da bo teh nekaj pomembnih nasvetov pomagalo.
Lep pozdrav in srečno.

Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.031 sekunde.