Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Orehov gaj

Odgovori Odgovori
Avtor
Mimi93 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mimi93 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Orehov gaj
    Poslano: 24 September 2017 ob 23:03
Živijo punce,

zanima me, če je katera imela poroko ali pa bila na kakšnem praznovanju v Orehovem gaju v Ljubjani? Predvsem če ste bile zadovoljne s samo okolico, hrano in ceno?
Z mojim se precej nagibava za ta mali oreh, saj si želiva bol piknik varianto poroke v prihajajočem letu. Kakšna vaša izkušnja bi bila zelo dobrodošla TongueHeart
Nazaj na vrh
madronščica View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj madronščica Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 November 2017 ob 22:52
Živjo, Mimi93!

Sem se registrirala samo zato, da ti lahko odgovorim - ne morem verjeti, da nobena od tu ne bi imela izkušnje z Orehovim gajem... No, pa saj bodo teme na forumu kmalu postale aktualne tudi zame Wink

Moja izkušnja je z bratove poroke pred 2 letoma, vroča avgustovska sobota, Orehov gaj.... Z eno besedo: SUPERClap
Poroka je bila v vintage stilu. Začeli smo popoldne s civilno poroko in nadaljevali tam z žurko vse do jutra, zasedba svatov je bila mednarodna.

Parkirišč imajo dovolj, okrasitev luštna (vintage), prostora za vse več kot dovolj, tudi za otroke, nihče nas ni tam motil, si res na samem. Veliko kotičkov za posedanje, aktivnosti (za otroke je bil postavljen napihljivi grad), spomnim se gugalnice, foto kotička,... 

Hrana mi je bila vrhunska (sami jo zrihtajo), še zdaj se spomnim božanskega brancina in sladice- šmorn z vaniljevim sladoledom... LOL Mize so pod streho. Cena menija je bila resda konkretna (Ljubljana pač), a žal se ne spomnim številke.

Edino kar me je zmotilo, je premajhno plesišče za toliko ljudi, mislim, da nas je bilo cca 100, pa smo se pri plesu malo menjavali... Imeli smo Dja, vmes jima je za presenečenje prišel zaigrat pihalni orkester, tudi za njih je bilo dovolj prostora (namenjen bendu). 

Zvečer se je prižgal ogenj in pekla koruza ("konec koruzništva"), na voljo smo imeli še en velik notranji prostor, katerega pa skoraj nismo rabili (topla poletna noč pač). Karaoke smo imeli v enem manjšem prostoru notri. 
Zgleda, da se da marsikaj zmenit in da se v Orehovem gaju zelo potrudijo in prilagodijo željam mladoporočencev! 

Vzdušje tam mi je bilo res sproščeno in domače, naša dva sta bila zadovoljna z vsem. Torej je tole več kot primerno prizorišče za "piknik" poroko na nivoju in lahko Orehov gaj samo priporočam!

Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.031 sekunde.