Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Porocni saloni - okolica Ljubljane

Odgovori Odgovori Stran  123 4>
Avtor
Male View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Male Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Porocni saloni - okolica Ljubljane
    Poslano: 09 Januar 2007 ob 10:46
Pozdravljene!

Zanima me, kateri saloni s porocnimi oblekami v okolici Ljubljane so dobro založeni in kaksno so prodajalke - svetovalke. Vsekakor bi si želela nekaj pomoci pri probi oblek, ter seveda tudi kriticno oceno, ce je to potrebno.
Tiste, ki ste šle že na lov za porocno obleko in imate informacije bi bila zelo vesela, ce bi jih delili na tem forumu.

Hvala in lep pozdrav,

Male 
Nazaj na vrh
brizit View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj brizit Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 Januar 2007 ob 18:29
Živjo, ce te prav razumem, imaš namen sama it po salonih. Jaz ti to odsvetujem. Je zlo fajn met enga svojga cloveka s sabo, ki te pozna, ve kaj paše k tvojmu karakterju in ti bo povedal stanje kot je. te v salonih so vecinoma tko prijazne, de ti itak vse paše. Jaz bi sama šla edin v Grazio, ker mislim da ti tu povejo najbolj realno, sam po drugi strani smo babe mele tam tak žur, de ga ne bi hotla zamudit LOL.
priporocam ti obisk Grazie, Porocnega koticka, ModArta, mogoce Krinoline. Odvisno kakšno oblekico si želiš, no, ti saloni so kar založeni. Kar se pa prodajalk tice... v Grazii so men zakon... drugih pa ne bi raje komentirala Wink. Ma sama si ustvari vtise, bo najbolje. Sicer pa, ce dobiš sanjsko oblekico, pa ce prodajalka ni lih nabolj... jo vseeno vzameš Wink.
je pa blo na to temo že veliko napisanega, tako da poglej ostale teme.
Nazaj na vrh
anka View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj anka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 22 Januar 2007 ob 11:53
Ce je okolica Ljubljane tudi Kamnik potem ti svetujem da obišceš Naj nevesto.Meni so tako lepo svetovali.Prov pogovarjala se je prodajlka z mano in me takoj pogruntala kaj bi bada.Ful dobr mi je tud, k majo tud cevlje za zraven in nakit, tiare, tancice...Vse sem lahko sprobala.V primerjavi z Krinolino k sem lahko probala samo tri obleke pol se jim je pa že zacel mudit!Sej ne recem da niso bili prijazni ampak...
Nazaj na vrh
perla1 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj perla1 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 23 Januar 2007 ob 19:24

Živjo,

no zdaj se pa tudi jaz že pripravljam na D day in danes sem že pregledala izposojevalnice porocnih oblek na internetu. Glede na to da sem si za prvi obisk izbrala Krinolino upam, da si bojo kaj casa vzeli zame, ker jest se ful rada zmišljujem, pa še za mojga bodocga bi kaj rabila.
Kater salon mi pa drugac priporocate še? No, tale v Kamniku - sem si ga ogledala na internetu - je drugi na mojem seznamu, ker sem tudi tam že našla nekaj oblek, ki so mi všec.
Zanima me pa tudi katera lokacija se vam zdi najbolj huda. Nekaj jih že imam v mislih ampak glede na to, da si že kar nekaj casa dopisujete sigurno veste katera je dobra.

Hvala vsem, by
Nazaj na vrh
veverica View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj veverica Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 24 Januar 2007 ob 01:36
Živjo,
Mogoce malo pozno, pa vendar. Tako kot brizit sem tudi jaz totalno navdušena nad salonom Grazia. Ful so bili prijazni in punca si je res vzekla uro casa in carala obleke pred mano, da sploh nisem dohajala. In na koncu je "the obleko" prinesla cist tako ... "mogoce bi ti pa pasalo". Je pa najbrž dobro, da se najaviš, da ni gužve v kabini in pred ogledalom, pa še konkurence pa to.Wink
Se mi zdi, da bo to kar to. Bom sicer šla ta teden še mal pogledat drugam, a se mi zdi, da bom kar tam koncala.
Nazaj na vrh
veverica View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj veverica Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 24 Januar 2007 ob 01:38
Aja pa še to ... sem slišala, da nekje baje težijo, da se moraš za vecerjo preoblec, da se ne poškoduje obleka. Nov grazii mi je punca rekla, da je pa to ja edini dan, ko jo lahko imaš gor in da si je absolutno ni treba preoblacit, ker je cišcenje itak v ceni. No ... o ceni kdaj drugic.Ermm
Nazaj na vrh
klepetulja View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klepetulja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 24 Januar 2007 ob 01:57
jaz imam malo mesano mnenje glede tegale preoblacenja- se popolnoma strinjam- obleka je placana, samo ta dan jo nosis, treba je izkoristit in bit cimdlje v njej... problem imajo pa potem punce, ki imajo obleko rezervirano za kasneje... in te so lahko zelo zalostne ko dobijo obleko ki izgleda kot da jo je povozil traktor in to ne enkrat.
jaz sem imela priloznost videti obleko, ki je bila ob rezervaciji lepa, nova... stevilka 40... punca jo je rezervirala v veri , da bo obleka ravno taka tud ko jo pride iskat. no, konec augusta, je prisla po obleko, na prsnem delu razsirjeno na 44, in o groza! obleka ni bla zame pa so mi stopile solze v oci. poznalo se je najmanj 4 vrste sivov (kjer so obleko jemali ven in not), in cel kup flekov povsod po krilu. saj obleka je bila ociscena, ampak kdor obleko dejansko pogleda je lahko zelo sokiran. tolazba ob tem je potem samo ta, da vecina gostov vendarle le bolj od dalec in celostno gleda obleko...
Nazaj na vrh
AlmostMarried View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlmostMarried Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 24 Januar 2007 ob 09:58
Ne me strašit! Ampak ce je obleka res taka, potem lahko zahtevaš, da je ne boš nosil in si izbereš drugo verjetno. Vsaj jaz bi naredila tako. Ampak kaj ti to pomaga zadnji teden pred poroko, ko imaš probo, saj obleke ne vidiš prej. Confused
Groza res, da se kaj takega zgodi.

<a href="http://daisypath.com">[IMG]http://davf.daisypath.com/sTtfp1.png" bord
Nazaj na vrh
klepetulja View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klepetulja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Januar 2007 ob 11:46
ja, sem jaz precej hude sorte in sem bila s kolegico ko sva obleko sli probat- pa je gospa zatrjevala da bo vse ok in da gre vse ven, da obleka se bi bila ociscena (to je bil mislim da torek pred poroko)....in bla bla bla. sva sproti tud pogledali katere obleke bi potencialno lahko izbrali kot nadomestno- nic, ker so bile al totalno nevsecne nama ali pa so bile rezervirane itd.
in v cetrtek ko sva prisli po obleko- kot sem spodaj napisala- katastrofa! pa da dodam se to, da gospa ni zelela niti spustiti cene ali pa da bi se vsaj kaj opravicla... NIC. Jaz sem bila sokirana in sem si po tej izkusnji rekla- ce si bom obleko izposodila se moram porocit v zacetku sezone, in rezervirat obleko, ki bo original stevilka precej vecja od moje dejanske, tako da bojo vsi sivi od ven in not jemanja vzeti v siv... zal je pa tako, da je vecina oblek ki jih saloni imajo stevilka 38, jemljejo jih pa ven tud do stevilke 44. kar pa takim, k mamo mal pojma o oblikovanju in sivanju oblek ni vsec... tistim ki majo dobre oci pa tud rezultati niso ok.
Nazaj na vrh
anka View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj anka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Januar 2007 ob 11:52
kje se ti je pa to zgodilo? V katerem slonu? Meni so bile vse obleke malo prevelike ampak ne zelo.Meni se ni zdela katastrofa. Se pa strinjam da je šok tik pred poroko.Pa še opravicili se niso.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 4>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.031 sekunde.