Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Porocni saloni - okolica Ljubljane

Odgovori Odgovori Stran  <1 234
Avtor
NataškaP View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NataškaP Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 17 Februar 2015 ob 18:36
Poročni kotiček je živ obup- nič izbire, svetovalka polom, nezainteresirana totalno, če nisi št. 38 nimaš tam kaj iskat, obleke umazane, v glavnem škoda časa. 
Upam da nekje le najdem svojo obleko, če je pa ne, pa tut ne bo konec sveta ;)
Nazaj na vrh
Pokica80 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Pokica80 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 Julij 2015 ob 17:10
Jaz sem sicer obleko izbrala v Poročnem kotičku ampak sem zelo razočarana nad odnosom. Ko sem bila na prvem pomerjanju je bila prodajalka ustrežljiva, prijazna...ni da ni :)...ko pa ti enkrat vplačaš aro pa je zgodba povsem drugačna. Na pomerjanju pred dvigom obleke je bila zgodba čisto drugačna, dobiš občutek, da se te želi čimprej znebiti. Prišla je z idejo, da obleke sploh ni treba krajšati, čeprav sem visoka 160 cm in mi je seveda bila obleka preedolga. V glavnem odnos mi sploh ni bil všeč, če bi imela več časa bi definitivno šla v drug salon pa, če bi zaradi tega morala izbrati tudi drugo obleko. Mislim, da glede na to koliko denarja pustimo pri njih za izposojo, se bi lahko malo bolj potrudile in ne samo na prvem pomerjanju. V glavnem jaz sem odšla iz salona z grenkim priokusom, pravtako moja mama. :/
Nazaj na vrh
7ka View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 7ka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Oktober 2015 ob 07:44
Moda Art - OBUP ...imajo se za najboljše so pa podn!!! kot že napisano ..edini zaračunajo probo oblek ...???? dobr da pač neveste želijo najti pravo poročno obleko in potem to plačajo.
Cene oblek imajo itak najdražje. 

Sama pa sem pri njih vzela poročne čevlje...uglavnm upam da jih ne vzame nobena več!!!! čevlji so bili 150€ imela sem jih samo na poročni dan in kakšni so bili naslednji dan? ....Vsi razcefrani. nisem mogla verjeti ko sem jih pogledala!! Od česa so tako mi še dons ni jasno ker vendar nisem v čevljih počela drugega kot hodila in plesala. 
in pa kar je še huje...čevlje so mi v moda art pobarvali v modro, gospe tam niso niti omenile da bi pa čevlji lahko spustili barvo (verjetno zato ker jih potem nobena ne bi vzela, z mano na čelu) no in kaj je bilo ...zjutraj je še padal dež, zato so bila tla malo mokra in kakšna sem bila jaz....modraaaaa, čevlji pa namesto temno modri svetlo modri. Čevlji so spustili barvo na cel notranji del obleke in pa moje noge so bile temno modre!!!! sem potem klicala v salon kot stranka ki se zanima za barvane čevlje in uprašala, če je možno da čevlji spustijo barvo na noge in je zatrdila da niti slučajo, ker so čevlji barvani samo zunaj in ne notri...no tako o zavajanju strank!!!!! 
kar pa se oblek tiče....par kolegic je tam vzelo obleko in kot povsod plačale kavcijo za obleko, ki pa je potem moda art ni hotela vrniti, ker naj bi bila obleka preveč umazan...mislm haloooo vsaka dolga obleka je spodaj umazana in to vsi normalni saloni vejo!!! jst sm vzela obleko v Ena in edina  in dam lahko same pohvale ...prijaznost, ustrežljivost in normalne cene!!! + vrnila sem jim mojo spodaj res umazano obleko in ne samo umazano tudi modro od čevljev in ga ni nič komplicirala...kavcije ni vzela čeprav sem rekla da jo dam ker je vendar bila obleka modra. Uglavnm obleko so dali spucat ...vse je šlo ven in so mi lepo sporočili da je obleka taka kot mora biti.
Nazaj na vrh
April16 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj April16 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 03 December 2015 ob 08:21
Moje mnenje o salonih, ki sem jih obiskala.

Enainedina Domžale - super odnos in zelo kvalitetne obleko. Sem se vrnila sem in ne bi mogla biti bolj zadovoljna. 
Krinolina Ljubljana - prijazna svetovalka, tudi lepe in kvalitetne obleke (enake sem poskusila še v enem salonu, vendar so bile tukaj bolj ugodne) 
Whitecouture Ljubljana - prijazna svetovalka, tudi lepe obleke, vendar malo navite cene
Poročni kotiček - prijazna svetovalka, izbira se mi ni zdela velika za to kar sem jaz iskala, prav tako zelo majhne številke, polovico oblek nisem spravila čez boke, pa imam drugače konfekcijsko 36 ali 38. 
Sanjska obleka Kamnik - razočaranje. Najnižja kvaliteta in najvišje cene. Prvo svetovalki sta daleč od profesionalnosti, narejeno pihanje na dušo...dobro to bi še preživela, ampak oblekam pa se na daleč vidi od kod so, ko jo poskusiš te vse špika. Eno obleko sem pomerjala prva, vendar so od nje že visele 10cm plastične nitke. Povrh vsega so pa še cene v višave.

Nazaj na vrh
Jennyh View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jennyh Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 21 Januar 2016 ob 07:09
Je komu kaj znano, kaj se je zgodilo s salonom Novias v centru Ljubljane? Zadnje par tednov je bil nalepljeno ODDAMO, včeraj ga pa ni bilo več...:-(
Nazaj na vrh
nixnix View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nixnix Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 01 Februar 2016 ob 23:50
Tudi jaz sem zelo dolgo iskala svojo obleko, tako da sem bila v kar nekaj salonih. Tako je bilo pri meni :)
Salon Grazia - prijazna svetovalka, res veliko oblek, malo je je motilo edino to da so zelo nagužvane. Je pa ogromno čipkastih:)
Enainedina Domžale - prijazna svetovalka, sama tudi popravlja in šiva obleke, kar je zelo dobrodošlo, saj realno pove kaj se da popravit kaj ne.
Whitecouture Ljubljana - jaz sem svojo izbrala tu, lep prostor, prijazna svetovalka, so pa cene res malce višje
Poročni kotiček - nesramne svetovalke, oblek imajo kar nekaj vendar mi ni bilo nic všeč. Tudi jaz sem imela z nekaterimi problem pri zapenjanju (konf. 36 ali 38. )
Sanjska obleka Kamnik - no tu sem bila pa zelo razočarana.  Če bi katerega res odsvetovala bi bil to ta salon. Bili sta dve prodajalki, glavna je bila zelo nesramna, odveč jima je bilo iskat neko obleko v drug prostor, zelo visoke cene. Našla eno lepo obleko in hotela probat še kaksno v podbnem stilu in pravita da imajo samo to. Poleg tega sem bila narocena ob 11h in je bilo v salonu res res mrzlo. Med pomerjanjem sem bila oblecena v perilo in vmes ko sta iskali obleke, sem se oblekla v bundo. Noro!! Res polomija!
Nazaj na vrh
Mavricaa View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mavricaa Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 18 Julij 2016 ob 10:22
Pozdravljene! :)
Ce si namerava katera sposoditi porocno obleko v Sanjski obleki v Kamniku, me lahko pred tem kontaktira na 040398502. Lahko vam povem tudi svoje izkusnje iz obiskov ostalih porocnih salonov :)
Lp
Nazaj na vrh
Cvetkica View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvetkica Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 24 Oktober 2016 ob 08:58
Dekleta živjo,
čez vikend sva se z kolegico, ki se drugo leto poroči peljali mimo Žal v Ljubljani. Videli sva da je tam nek poročni salon z oblekami (imena si nisva zapomnili). Ima morda katera kakšne izkušnje s salonom?
Nazaj na vrh
Soleil View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Soleil Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 November 2016 ob 09:51
Jaz sem bila v salonu Grazia. Sem bila pa samo tam, ker sem že prej vse po netu prevohala in sem ugotovila, da imajo največ izbire od modelov, ki so meni všeč. In res sem na koncu izbrala  prvo, ki sem jo pomerila. Samo povedala sem ji, kaj približno bi rada, prinesla mi je ene 5 modelov, da sem poskusila in je zelo zelo dobro zadela moje zamisli :) 

Carpe diem !
Nazaj na vrh
nezaax View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nezaax Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 16 Januar 2017 ob 11:28
Iz moje osebne izkušnje priporočam salon Enainedina v Domžalah, izjemno prijazna svetovalkam in zna oceniti kaj ustreza določeni postavi, obleke pa so čudovite. 
Bila sem tudi v poročnem salonu Grazia, ravno v času razprodaj, ampak sem dobila občutek, da mi hoče na vsak način prodati obleko iz razprodaje, tako da tam nisem imela sreče.

Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 234
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.