Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Spletna trgovina Najina Poroka odpira svoja vrata

Odgovori Odgovori Stran  123 5>
Avtor
Tomaš View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tomaš Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Spletna trgovina Najina Poroka odpira svoja vrata
    Poslano: 10 November 2010 ob 18:46
Glede na vaše odzive in vsa poslana elektronska sporočila smo se na portalu Najina-poroka.com odločili, da za vas odpremo spletno trgovino.
Spletna trgovina je že skoraj pripravljena, vas pa v tej temi pozivamo, da nam z vašimi predlogi sporočite kaj vse si želite najti v naši trgovini.

Že v naprej pa lahko sporočimo, da bodo popusti v trgovini odvisni tudi od aktivnosti na našem forumu.

V pričakovanju...

Nazaj na vrh
Marker View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Marker Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2010 ob 08:55
Živjo!

Jaz bi si želela najti predvsem te malenkosti, ki jih iščemo za izdelamo naprsnih šopkov, pa rezlične blazinice za prstane (ker imajo po salonih vse skoraj enake), košarice za ''flower girls'' ipd.

Lepe pozdrave
Nazaj na vrh
Tomaš View Drop Down
Administrator
Administrator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tomaš Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2010 ob 09:48
Marker, ja vsekakor bodo tudi te malenkosti v naši trgovino. Verjetno na začetku ne vse, saj je tega ogromno. Bomo pa sporti dopolnjevali stvari, za katere nam boste namignili da jih pogrešate.
Nazaj na vrh
cikadina View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cikadina Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2010 ob 10:44
po teh ameriskih straneh sm veckrat vidla da ti na te satenaste trakove, za npr zvezat kake skatlice debelina po moje kak cm, napisejo ime pa datum oz. kar zelis pa se mi zdi fajn ideja. pa te ta male tubice s milnimi mehurcki bi tudi lahko imeli. a pa se ena da bi se dalo narest ta male cokoladice spet s svojim imenom in kakim logotom. to je kar se meni zdi fajn in kar je malo zoprno narocevat iz tujine.
Nazaj na vrh
vanjan View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vanjan Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2010 ob 15:15
Pa kake lampijončke...:)
Nazaj na vrh
Eire View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Eire Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2010 ob 15:31
Originally posted by cikadina cikadina napisal:

po teh ameriskih straneh sm veckrat vidla da ti na te satenaste trakove, za npr zvezat kake skatlice debelina po moje kak cm, napisejo ime pa datum oz. kar zelis pa se mi zdi fajn ideja. pa te ta male tubice s milnimi mehurcki bi tudi lahko imeli. a pa se ena da bi se dalo narest ta male cokoladice spet s svojim imenom in kakim logotom. to je kar se meni zdi fajn in kar je malo zoprno narocevat iz tujine.

Jaz sem ravno te trakce o katerih govoriš in še cel kup drugih malenosti za poroko naročila iz Amerike. Mislim, da je bla spletna stran Weddingstar ali nekaj podobnega. Imajo res svašta, luštne in ne predrage zadeve, ki jih pri nas nikjer ne moreš kupit. Jaz sem imela z njimi dobre izkušnje, vse je bilo točno tako kot je zgledalo na spletni strani, le en teden dlje, kot je bilo napisano ob naročilu, je trajalo, da je pošiljka prispela. Tako da, če bi spletna trgovina ponujala podobne zadeve kot jih ima zgoraj omenjena spletna stran, bo trgovina zagotovo uspešna.
Nazaj na vrh
cikadina View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cikadina Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2010 ob 20:47
sm vrgla eno očke, sicer mi ma una theknot ene stvari lepše samo se nism ubadala s tem a pošljejo al ne, sicer se mi zdi malo butasto da more ta bogi trakec obrest cel svet, k bi ga lahko tuki pr nas natisnli. sej kje se verjetno da, samo ponavadi niso zainteresirani za narest par metrov, ampak samo za velike količine. 
Nazaj na vrh
Tofsy View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tofsy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2010 ob 07:46
Kje pa lahko pokukamo v spletno trgovino?

Ja, fajn bi bilo, če bi se našlo notri tudi razni papriji in dodatki za izdelavo vabil/zaval.

Nazaj na vrh
TayaB View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TayaB Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2010 ob 10:41
Manjkajo drobnarije, ker brez njih enostavno ne gre: blazinice  ali škatlice za prstane, poročne sveče/dežnik , podvezice, naprsni šopki, dekorativne mašne, prevleke za stole, avtomobilske tablice itd. 

[/url]
Nazaj na vrh
Tomaš View Drop Down
Administrator
Administrator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tomaš Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2010 ob 18:01

Link do trgovine najdete na prvi strani portala zgoraj.

Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 5>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.