Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zlatarna Celje

Odgovori Odgovori Stran  123 21>
Avtor
Polonca View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Polonca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Zlatarna Celje
    Poslano: 14 Marec 2006 ob 16:00

Zadnjic sem bila na njihovi strani in imajo cudovite porocne prstane. Kar nekaj mi jih je padlo v oci in bi jih z veseljem nosila po 9. septembru, vendar zraven ni cen. Vem, da niso ravno poceni, ker so full kvalitetni in dobiš zraven certifikat in garancijo na kamen, pa me zanima, ce ima katera prsatne od njih in kakšne so cene? Da ne bom prevec šokirana, ko se bom odpravila k njim na obisk.

V svojem srcu vedno najdi prostor,kjer boš hranil svoje najlepše spomine.
Nazaj na vrh
kety View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kety Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 Marec 2006 ob 16:26
kety
Nazaj na vrh
Polonca View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Polonca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 Marec 2006 ob 18:02
O Kety hvala ti za ta dva linka, sem vse prebrala in pregledala in sedaj me je še VECJA GROZA, ker sem videla toliko lepih prstanov, da ne vem, ce se bom sploh lahko kdaj odlocila, kakšnega bi imela. In po vsem prebranem sem kar v smeri "zlatarna Mocnik" zacela razmišljat, ker glede na to, kakšne so bile cene v ZC pred slabim letom ali pol, bi me zdaj tako verjetno kakšen infarkt, ko bi slišala. Je pa res, da ti prstani ostanejo za vedno, tako da res moraš razmislit, kako in kaj. Uf ...
V svojem srcu vedno najdi prostor,kjer boš hranil svoje najlepše spomine.
Nazaj na vrh
Tejca View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tejca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 Marec 2006 ob 21:32

Cau Polonca, midva sva prstane vceraj narocila v ZC. Pred kakim mesecem sva bila pri njih in sva se takoj oba v isti par zagledala (saj tudi jaz nisem mogla verjet, da je res). Vceraj sva šla pa malo po Ljubljani...  Mocnik ipd, pa tudi Loboda, Malalan. Cene so od 40.000 za par ali pa od 150.000 za en prstan pri Malalanu. Tako da so razlike ogromne. Na koncu sva se odlocila za ZC, tako da so naju prišli 110.000 sit.

Midva sva se pac odlicila za ZC, ker je prstan res tisto kar imaš na sebi vsak dan po poroki. Ce sem dala za cevlje 20.000 bova dala pa tud za prstane raje mal vec in bova imela res lepe in kvalitetne, vsaj upam, da bo tako

Veliko srece pri izbiri.

Nazaj na vrh
kety View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kety Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 Marec 2006 ob 23:35
Polonca ni panke, zato smo tu, da si pomagamo. Drugace pa ti moram povedati, da nisi našla teh tem zato, ker imaš gor nastavljeno pokaži teme v tem mesecu. Ce bi nastavila z zadnjem letu, bi našla vse. Morda ti bo to prišlo prav pri iskanju cesa drugega.
kety
Nazaj na vrh
felicia View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj felicia Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Marec 2006 ob 09:39
Živjo sama bi rada imela prstane bolj kvadrataste oblike ampak me malo skrbi kako je to potem nosit mislim a se kaj znucajo. Ali ima katera že izkušnje?
Nazaj na vrh
cebelca View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cebelca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Marec 2006 ob 09:39
Polonca tudi midva sva bila navdušena nad prstani pri ZC in si celo izbrala tista ki nama je bil obema zlo všec. Ko pa sma vprašala za ceno naju je skor kap saj eden stane 60tisoc - torej 120tisoc za dva prstana brez kakršnih kamenckov. To se nama pa zdi ful prevec - zato greva sedaj v to varianto da bi nama drugje naredili podobne prstane za obcutno nižjo ceno.  
Nazaj na vrh
Dancy View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dancy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Marec 2006 ob 09:49

Zivjo Polonca,

Midva sva si kupila prstane v ZC in sva odštela malo manj kot 120.000 sit, prstana sta nama zelo všec. Pred nakupom pa sva razmišljala o tem, da bi si jih dala narediti v kakšni drugi zlatarni - podobne porocnim prstanom v ZC. Ampak, ko sva šla naokoli spraševati, so nama ponujali svoje izdelke in tudi možnost kopije modela vendar me je motilo to, da ima vsak zlatar svoj stil izdelovanja, tako da je možno, da koncni izdelek lahko razocara. Velja premisliti, ce so vama prstani všec v ZC potem si jih tam kupita in nekje drugje prišparajta ta denar, ker ju bosta nosila vse življenje. Se pa strinjam, da imajo v ZC to slabost, da ne racunajo cen glede na težo ampak kar na posamezen kos, kar je malce grdo, ker ja ženski prstan ponavadi 2x manjši od moškega in zato je bistveno manj materiala notri.

Nikoli ne zapusti tistega, ki ga ljubiš, zaradi nekoga, ki ti je vsec.
Nazaj na vrh
barbolinka View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj barbolinka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Marec 2006 ob 09:52

Cebelca, pojdi v Šentjur v zlatarstvo Gajšek, ful lepo naredi prstane po narocilu in pa tudi ima veliko že narejenih modelov, pa seveda je obcutno nižja cena!! Jaz sem dala za 20 g težka prstana z enim kamenckom 0,05 karata in pa širino prstanov 7 mm 80.000 SIT!

Jaz sem slikco svojih prstanov našla na temle linku

http://shop3.webmailer.de/cgi-bin/ePages.filereader?436899420039a11d2718ac172c27064b+DE/catalogs/681529 

Nazaj na vrh
daniela View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj daniela Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Marec 2006 ob 11:31

Živjo!

Tudi midva sva si izbrala prstana v ZC in jih bova verjetno jutri dobila. Oba skupaj pa predeta nekje okrog 163.000,00. Moj pride 108.000,00 njegov pa nekaj cez 55.000,00. Ti prstani so se nama obema najbolj dopadli in zato, da jih bova nosila celo življenje nisva šparala.

Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 21>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.