Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zlatarna Celje

Odgovori Odgovori Stran  <1 192021
Avtor
medvedka25 View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj medvedka25 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 20 Maj 2013 ob 14:51
Tudi midva sva jih uzela u ZC.

Se mi zdi, da se sploh ne more primerjati z drugimi zlatarnami. Ampak, vsak po svojem okusu.

Sva jih tudi že dobila, in so prekrasni. Komaj čakava, da si jih natakneva Wink
Nazaj na vrh
KristinaM View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KristinaM Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 20 Maj 2013 ob 14:58
Se popolnoma strinjam s tabo medvedka25 Wink . Tudi midva že komaj čakama Embarrassed.

Nazaj na vrh
Mojca* View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mojca* Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 22 Maj 2013 ob 14:06
Midva sva jih tudi vzela v Zlatarni Celje in sva zelo zadovoljna. Tudi cena ni bila toliko višja od nekaterih drugih zlatarn, čist odvisno kakšen model izbereš. So pa od ZC res elegantno in z občutkom oblikovani, to cenim pri njih, ker so mi prstani res lepši na pogled, linije so veliko bolj dodelane, kot v drugih zlatarnah. Priporočam pa njihovo glavno prodajalno v Diamantu pri Emporiumuv Ljubljani.
Midva jih imava že doma, ampak sem se odločila, da do poroke ne bom več odprla škatlce LOL Pol ga bom za s ponosom nosila celo življenje.
Nazaj na vrh
*gina* View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj *gina* Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 19 Junij 2013 ob 03:14
če katera potrebuje kartico z 10% popusta pri ZC, naj se mi javi, mam eno odveč :)
Nazaj na vrh
jasmina2 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jasmina2 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 Julij 2013 ob 14:59
*gina* poslala sem vam zasebno sporočilo, zelo bi bila vesela kupona
Nazaj na vrh
sunliongy View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sunliongy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 Januar 2018 ob 17:36
Tudi midva sva vzela poročna prstana pri Zlatarni Celje (tudi zaročni prstan je od tam ;) ) in sva zelo zadovoljna. V prodajalni Diamant v Ljubljani, BTC imajo ogromno izbiro poročnih prstanov, lahko pa ti tudi naredijo prstane po meri: ti poveš kaj želiš, pred tabo jih zrišejo, vse dorečeš. 

Še namig: splača se iti v Zlatarno Celje v času poročnih sejmov (december in februar) in pustiti kavcijo 50€ v zlatarni Diamant, saj potem dobiš 20% popust na poročna prstana, ki ju kupiš kadarkoli v naslednjih 12 mesecih. Seveda ti teh 50€ tudi upoštevajo (npr. prstana staneta 1.000€, a ker si dal prej kavcijo 50€, te pride 20% manj, torej 1.000€ - 200€ popust - 50€ kavcija = potrebno plačati še 750€).

Pa še v Zlatarni Celje imaš 1x na leto brezplačno čiščenje prstanov, se kar splača :)
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 192021
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.063 sekunde.